|
Still deciding? Get samples of $ !
Request Sample
|
| Customization: | Available |
|---|---|
| Usage: | Light |
| Output Type: | Single |
Suppliers with verified business licenses
Audited by an independent third-party inspection agency
| Range | 25-40W |
| Rated Power | 40W |
| Input | 100-240V AC 50-60Hz |
| Dimension | 136X48.5X34mm |
| PF | >0.9 |
| Output Voltage(DC) | 5-80V |
| Output Current(max.) | 3A |




